ČLÁNKY
Petr CHARYPAR - články autora

Oblast

Petr CHARYPAR - články autora

Spustili jsme Digitálního průvodce

Na Digitální cestě najdete novou funkcionalitu. Průvodce pro řešení problémů a zlepšení digitálně. Říkáme mu Digitální průvodce. Jak vám průvodce pomůže a co snáze najdete?

Zobraz článek

Zákaznické příběhy na Digitální cestě

Píšete případové studie? Dáváte si na web loga zákazníků? A chtějí po vás zákazníci reference? Proč se omezovat při psaní referenčních případů na prostý fakt, že si někdo koupil IT produkt či službu? „Vyzdobíte“ si jen stránky dalším logem? Komu tato informace pomůže?

Zobraz článek

Pipefy - řízení procesů pro malé firmy a menší týmy

Intuitivní nástroj pro přehled aktivit ve firmě nebo týmu. Vyzkoušení automatizace procesů. Nejen si zjednodušíte práci, ale současně si ujasníte, jaké potřebujete řešení. Navíc vás to bude bavit. Vhodný začátek nejen pro malé a střední firmy, ale i pro podpůrné agendy ve velkých firmách.

Zobraz článek

Co jsou softwaroví roboti a jak funguje RPA

Robotická automatizace procesů (neboli Robotic Process Automation – RPA) je relativně novinka. Představte si, že report udělá někdo za vás. Přepíná mezi programy kde si sbírá informace, konsoliduje je a nakonec z nich vytvoří parádní report který odešle. 2 dny práce, která vás nebavila.

Zobraz článek

10 důvodů proč zvolit cloudové řešení

Váháte mezi nasazením cloudového software a instalací na vaše vlastní servery? Zde vám předložíme důvody, proč se zřeknout vlastnictví a raději využít modernějších služeb.

Zobraz článek

Zavedení workflow I. - 10 otázek pro automatizaci

20 otázek, které vám umožní začít s digitalizací. Nejen, že si výběr systému zjednodušíte, ale připravíte se i na diskuzi s dodavateli. Jelikož se jedná o změnu způsobu práce, bude dopad i do kultury vaší firmy. Proto zdůrazňuji otázky o vnímání změny zaměstnanci.

Zobraz článek

Fulltextové vyhledávání

Novou funkcionalitou aplikace je fulltextové vyhledávání dostupné přímo z horního panelu. Pokud pracujete na počítači, můžete využít klávesové zkratky Ctrl + Shift + F.

Zobraz článek

Workflow na jednu agendu nebo univerzální systém

Vyplatí se vám pořídit automatizované workflow na jeden proces, nebo raději univerzální? Odpověď je šalamounská. Záleží na situaci. Na Digitální Cestě raději pohlížíme na věc komplexně, tj. my jsme pro univerzální workflow systém. Řekneme vám proč a za jakých podmínek.

Zobraz článek
Nalezeno: 8 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.