Produkty a služby v oblasti

Dokumentační systémy (DMS)

Řízení životního cyklu dokumentů. Od pořízení nebo tvorby, ukládání, sdílení a oběh dokumentu po archivaci a skartaci. Jednoduché vyhledávání s pomocí metadat.

ICT produkty a služby

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

eDoCat

DMS eDoCat je systém pro centrální správu elektronických dokumentů a řízení jejich oběhu pomocí workflow.

DOCU-X DMS

Český systém DOCU-X DMS řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější. Přes 30 obchodních partnerů a více než 100 zákazníků v ČR, SK, HU, PL, LT.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

Docspoint

Ať už jste účetní kancelář, účetní oddělení firmy nebo společnost využívající služby externího účetního, řešení Docspoint vám pomůže zlepšit účetní workflow, ušetřit cenný čas a díky tomu uspořit nemalé finance.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

Důvěryhodný archiv

Dlouhodobá archivace elektronických dokumentů, vyhovuje legislativním nárokům na uložení elektronických dokumentů, používá moderní bezpečnostní mechanizmy pro ověření důvěryhodnosti dokumentu a vše je doloženo certifikovanými časovými razítky.

CloudSuite Doc-Trak

Řešení Infor CloudSuite Doc-Trak vám usnadní řízení a ukládání dokumentů. Doc-Trak si poradí s téměř každým souborem a vy tak získáte přístup k informacím v době, kdy je potřebujete.

AthenA

Oběh a zpracování dokumentů, funkce podatelny, workflow písemností a podpora úředních úkonů s dokumenty, šanony a spisy.

Smart Share®

Systém kombinující vlastnosti Enterprise Content Managementu, Dokument Managementu a Projektového Managementu s inovativními funkcemi pro jednodušší administrativu a spolupráci uživatelů. Slouží také pro zavádění a udržování Managementu kvality a vedení bezpapírové kanceláře.

Nalezeno: 82 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.