Produkty a služby v oblasti

Organizace úkolů

Přidělujte úkoly v rámci týmu, mějte přehled o jejich stavu a řiďte jednoduše priority. Nástroje lze použít jak v týmu, tak i pro jednotlivce (především ty online).

ICT produkty a služby

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

Freelo

Česká aplikace na správu úkolů a efektivní spolupráci v menších týmech. Perfektní k rychlé komunikaci, hlídání rozpočtu, fakturaci a zvládání termínů.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Pipefy

Jednoduchá online automatizace procesů na principu kanban karet

Smart Share®

Systém kombinující vlastnosti Enterprise Content Managementu, Dokument Managementu a Projektového Managementu s inovativními funkcemi pro jednodušší administrativu a spolupráci uživatelů. Slouží také pro zavádění a udržování Managementu kvality a vedení bezpapírové kanceláře.

Process Street

Jednoduché a schopné řešení pro řízení opakujících se úkolů a aktivit v týmu.

Scoro

Nástroj pro organizaci práce, plánování, finanční řízení projektů a CRM.

Office 365

Platforma pro tvorbu a sdílení dokumentů

IS Bílý Motýl®

Bílý Motýl je informační systém (ERP systém) pro středně velké podniky výrobní, obchodní a poskytující služby, který poskytuje informační podporu v procesní i manažerské rovině. Je založený na principech procesního řízení.

Bixbit

Přehledné, řízené procesy zajišťují v jednotném chytrém prostředí účinnou týmovou spolupráci zaměstnanců! Rychlá a efektivní správa dokumentů. Jednoduché sledování změn, schvalování a opětné vyhledávání dokumentů v jednotném prostředí! Kompletní řešení i pro složité procesy, větší přehlednost a transparentnost pomáhá k vyšší produktivitě.

Nalezeno: 46 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.