Produkty a služby v oblasti

Organizace úkolů

Přidělujte úkoly v rámci týmu, mějte přehled o jejich stavu a řiďte jednoduše priority. Nástroje lze použít jak v týmu, tak i pro jednotlivce (především ty online).

ICT produkty a služby

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

Freelo

Česká aplikace na správu úkolů a efektivní spolupráci v menších týmech. Perfektní k rychlé komunikaci, hlídání rozpočtu, fakturaci a zvládání termínů.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Pipefy

Jednoduchá online automatizace procesů na principu kanban karet

PREMIER system

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty PREMIER system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Process Street

Jednoduché a schopné řešení pro řízení opakujících se úkolů a aktivit v týmu.

Evolio

Kompletní sada nástrojů pro advokáty a právníky. Automatizované vedení advokátního spisu, inteligentní vykazování práce či hromadné podávání EPR na jeden klik. Rychle, bezpečně, na mobilu i počítači.

Favro

Online aplikace pro plánování úkolů, projektů a spolupráci.

Basecamp

Nástroj pro projekty a spolupráci. Sledování průběhu projektů, diskuze k úkolům a tématům, chat, seznamy, kalendář, ukládání dokumentů.

Caflou

Aby bylo Vaše podnikání přehledné. Buďte lépe organizovaný. Mějte při práci systém. Pracujte efektivněji. Šetřete čas. Používejte Caflou, aplikaci pro malé firmy a živnostníky.

Nalezeno: 46 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.