Produkty a služby v oblasti

Řízení projektů

Nástroje pro plánování projektů, úkolů, zdrojů (jak finančních tak lidských), rozpočet a evidenci odvedené práce.

ICT produkty a služby

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Freelo

Česká aplikace na správu úkolů a efektivní spolupráci v menších týmech. Perfektní k rychlé komunikaci, hlídání rozpočtu, fakturaci a zvládání termínů.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

Navigo3

Specializovaný projektově orientovaný ERP systém s mnoha unikátními funkcemi, prokazatelně zvyšující efektivitu firmy a zisk ze zakázek. Navigo3 nejen podpoří efektivní řízení zakázek, ale stane se krevním oběhem firmy. Od obchodní příležitosti po fakturu.

Caflou

Aby bylo Vaše podnikání přehledné. Buďte lépe organizovaný. Mějte při práci systém. Pracujte efektivněji. Šetřete čas. Používejte Caflou, aplikaci pro malé firmy a živnostníky.

Favro

Online aplikace pro plánování úkolů, projektů a spolupráci.

ProWorkflow

Spend less time mentally managing the process. ProWorkflow makes it a breeze to assign staff, track time or reschedule projects. Quoting and invoicing have never been simpler.

Oracle Primavera Prime

Cloudové řešení pro řízení projektového portfolia organizace. Licence zahrnuje všechny integrované funkcioality, které můžete využít v rámci projektových portfolií.

PMportal

Software pro efektivní řízení projektů, plánování, týmovou práci a reporting

Nalezeno: 38 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.