Produkty a služby v oblasti

Řízení projektů

Nástroje pro plánování projektů, úkolů, zdrojů (jak finančních tak lidských), rozpočet a evidenci odvedené práce.

ICT produkty a služby

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Freelo

Česká aplikace na správu úkolů a efektivní spolupráci v menších týmech. Perfektní k rychlé komunikaci, hlídání rozpočtu, fakturaci a zvládání termínů.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

Jira Software

Nástroj pro vývoj softwaru pro agile týmy včetně vlastního workflow.

Smart Share®

Systém kombinující vlastnosti Enterprise Content Managementu, Dokument Managementu a Projektového Managementu s inovativními funkcemi pro jednodušší administrativu a spolupráci uživatelů. Slouží také pro zavádění a udržování Managementu kvality a vedení bezpapírové kanceláře.

Instant Team

Instant Team je nástroj pro všechny členy projektového týmu. Sdílení informací a spolupráce na projektu zde není jako přívažek, ale jako centrální koncept.

Microsoft Project & Portfolio Management

Zjednodušte správu projektů, zdrojů a portfolia pomocí aplikace Microsoft Project & Portfolio Management. Díky integrovaným nástrojům pro plánování budete moct sledovat projekty a mít všechno pod kontrolou.

Favro

Online aplikace pro plánování úkolů, projektů a spolupráci.

Zavedení projektové kanceláře (PMO)

Konzultační a projektové služby pro vytvoření kanceláře ke správě projektového portfolia ve vaší firmě. Návrh metodiky, zodpovědností, organizace, dokumentace a procesů.

Nalezeno: 38 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.