Produkty a služby v oblasti

Dovolenky

Plánování a žádanky o dovolené. Jejich schvalování. Přehled dovolené celého týmu. Reporty a statistiky.

ICT produkty a služby

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Sloneek

Agenda zaměstnanců v jediné aplikaci. Evidence zaměstnanců, schvalování dovolených, firemní docházka, knihovna dokumentů, stravenky, majetek. Nová verze aplikace iDovolenky.

SOFA

Digitalizace procesů firmy nebo organizace. Obejdete se bez papírových dokumentů a máte přehled o všem, co potřebujete vědět. Procesy a dokumenty budete mít na dosah ze svého mobilu, tabletu nebo počítače.

DOCU-X DMS

Český systém DOCU-X DMS řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější. Přes 30 obchodních partnerů a více než 100 zákazníků v ČR, SK, HU, PL, LT.

Orgnes

Orgnes je jednoduše přizpůsobitelný workflow engine. Vytvořte libovolnou funkcionalitu automatizující spolupráci bez programování.

HR VEMA

Informační systém HR Vema nabízí komplexní řešení podpory procesů řízení lidských zdrojů.

iDovolenka

Specializovaná aplikace na evidenci dovolených pro vaši firmu i zaměstnance. Přehled dovolené v týmu.

OKbase

Personální a mzdový systém. OKbase je komplexní nástroj pro HR managera, s kterým obsloužíte každého zaměstnance. Samoobsluha hlídá interní pravidla a umožňuje převést část agend přímo na vedoucí týmů nebo jejich podřízené. V každodenní práci všichni ocení průběžná upozornění, kontrolu důležitých termínů a plnění vybraných úkolů.

Navigo3

Specializovaný projektově orientovaný ERP systém s mnoha unikátními funkcemi, prokazatelně zvyšující efektivitu firmy a zisk ze zakázek. Navigo3 nejen podpoří efektivní řízení zakázek, ale stane se krevním oběhem firmy. Od obchodní příležitosti po fakturu.

Nalezeno: 15 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.