Produkty a služby v oblasti

Zálohování

Jakmile digitalizujete své činnosti, je potřeba myslet na zálohování a možnost obnovy.

ICT produkty a služby

Azure Backup

Zálohování (ochraně) a obnovování vašich dat v Microsoft Cloudu. Azure Backup nahrazuje současná řešení místního nebo odlehlého zálohování spolehlivým, bezpečným a cenově konkurenceschopným cloudovým řešením.

T-Cloud Záloha pro jednotlivce

Aplikace, která dokáže automaticky zálohovat jakákoli data ze všech vašich zařízení do cloudu, kde budou zcela v bezpečí a kdykoli k dispozici.

Box

Cloudové úložiště dokumentů pro spolupráci, sdílení, mobilitu a zvýšení zabezpečení vašich souborů.

T-Cloud Týmová Záloha

Aplikace, která vám umožní zálohovat jakákoli data ze všech vašich zařízení ve firmě do cloudu, kde budou zcela v bezpečí a k dispozici. Nespoléhejte na staré způsoby zálohování – svěřte svá data naprosto spolehlivému cloudu.

AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Služba nabízející virtuální servery, datové úložiště, datové centrum vč. zálohování a obnovy dat.

Veritas NetBackup

Výkonné řešení pro ochranu dat. Zjednodušuje ochranu podnikových dat pomocí automatizace vyspělých technologií a standardizace činností mezi aplikacemi, platformami a virtuálními prostředími. Integrovaná deduplikace, replikace a ochrana virtuálních strojů pomáhají zákazníkům zvýšit efektivitu úložiště, zlepšit využití infrastruktury a zkrátit dobu obnovení dat.

DropBox

Online úložiště dokumentů na internetu s možností sdílení.

Dell AppAssure

Stálé zabezpečení dat i aplikací, přesun mezi virtuálními, fyzickými i cloudovými prostředími a celkové obnovení.

Veritas Backup Exec

Software Backup Exec nabízí spolehlivé zálohování a obnovení dat určené pro rostoucí firmy. Snadno chrání větší objem dat a zároveň snižuje náklady na jejich uchování a zlepšuje výkon zálohování prostřednictvím integrované technologie deduplikace a archivace.

Online zálohování

Ochráníme vás před ztrátou firemních dat, ať už se jedná o poškozený hardware, smazání uživatelem nebo ztrátou mobilního zařízení.

Nalezeno: 18 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.