Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

Kofax Capture

Výkonné prostředí pro digitalizaci podnikových dokumentů a dat v českém jazyce.

Produktové oblasti

  • Digitalizace dokumentů

Popis Kofax Capture

Výhodou produktu je zpracování potřebných informací z různých vstupních formátú. Robustnost systému umožňuje nasazení i do velmi větvených architektur zahrnující mnoho vzdálených poboček s různými zařízeními na vstupu dokumentů. Všechny digitalizované dávky se převádí do zpětně jednoduše dohledatelné informace s přímým napojením do dalších podnikových systémů a databází jako jsou např. MS Sharepoint, DMS, ERP, ECM nebo CRM.

Bez ohledu na podnikové aplikace, které nyní nebo v budoucnu zvolíte, Kofax Capture zajistí konzistentní snímání dokumentů, indexování a vyhodnocení důležitých informací pro efektivní automatizaci vašich procesů.

Vlastnosti Kofax Capture

Neověřené vlastnosti
Digitalizace dokumentů
Funkce pro dokumenty
Vytěžování dat 
Úplný přehled vlastností

Autor produktu Kofax Capture

Kofax Inc

Společnost Kofax se sídlem Irvine v Kalifornii je vedoucím dodavatelem řešení Document and Data Capture a Inteligent Capture & Exchange řešení. Více než 20 let společnost Kofax poskytuje řešení, která automatizují obchodní procesy.  Výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Kofax své řešení prodává skrze síť certifikovaných partnerů ve více než 60 zemích po celém světě.

Dodavatelé produktu

INFOMATIC s.r.o.

Naroubujeme inovaci a efektivitu do vašich firemních procesů společně se zjednodušením každodenní práce. Udržíte krok s očekáváním svých zákazníků a...

Karta dodavatele    Rating 100%.

PilsCom, s.r.o.

spisová služba obohacená o např. skenování či užití čárových kódů elektronické podatelny a datové schránky digitalizace dokumentů nejen pro digitální...

Karta dodavatele    Rating 100%.

AMCOBEX Information Technologies s.r.o.

Cílem AMCOBEX-u je poskytnout svým zákazníkům zajímavá řešení na platformě IBM, ale i alternativy ostatních předních světových výrobců, jako je HP, Dell nebo Fujitsu.

Karta dodavatele    Rating 100%.


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu Kofax Capture nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.