Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

SecDocs

SecDocs je podnikové řešení pro dlouhodobé uchovávání a právně zabezpečenou archivaci elektronických dokumentů. Spolehlivý proces archivace velkého množství dokumentů s vytvářením a uchováváním průkazných hodnot.

Produktové oblasti

  • Archivace dokumentů (RM)

Popis SecDocs

SecDocs je kompletní řešení archivačního modulu od Fujitsu pro důvěryhodnou, dlouhodobou a garantovanou archivaci elektronických dokumentů podle standardu OAIS (ISO 14721:2003 – Open Archival Information System), certifikované podle metodiky Common Criteria (CC) na úroveň EAL4+ pro dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů a v souladu s platnou legislativou České republiky v oblasti archivnictví a spisové služby. Řešení SecDocs splňuje vysoké požadavky na důvěryhodné dlouhodobé garantované elektronické úložiště se zajištěním minimálních závislostí a vlivů okolního prostředí na jeho bezpečný provoz. Fujitsu nabízí svým zákazníkům komplexní poradenské služby a podporu pro rychlou implementaci řešení SecDocs do existujících IT infrastruktur zákazníka a jeho integraci v architektuře SOA.

Vlastnosti SecDocs

Neověřené vlastnosti
Archivace dokumentů (RM)
Typ systému
Archivace 
Důvěryhodný archiv
Úplný přehled vlastností

Autor produktu SecDocs

Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Fujitsu Technology Solutions využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od klientů až po řešení datových center, spravovanou infrastrukturu a infrastrukturu poskytovanou jako služba (IaaS). Zákazníkům poskytuje služby od poradenství a návrh systému, dodávky systému a jeho implementaci až po následný provoz, údržbu a servis.


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu SecDocs nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.