Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Finance).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Řízení Cash Flow firmy

Máte přehled o vašich příjmech a výdajích? Kdy budete mít dostupné finanční prostředky a kdy hrozí, že nebudete mít hotovost? Jak se bude vyvíjet situace na vašem firemním účtu? Pokryjí příjmy od zákazníků plánované platby?
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Řízení Cash Flow firmy. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Finance.

Jak řešit

Přehledy a výkazy cash flow vám zajistí buď specializovaný software nebo ERP a účetní systémy. 

Aktivity k vyřešení Řízení Cash Flow firmy
1 Software pro řízení cash flow menší firmy
2 ERP systémy s workflow

Jak řešily jiné firmy

 Řízení Cash Flow firmy řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Software pro řízení cash flow menší firmy

Softwarové nástroje, které vám ukážou vývoj stavu volných peněžních prostředků do budoucna s cílem zabránit situaci, kdy se ocitnete bez peněz pro platby vašim dodavatelům. Evidence výdajů a příjmů za firmu, po projektech a jiných aktivitách.

2 ERP systémy s workflow

Postupem času schopnosti ERP systémů narostly. Nezřídka dodavatelé přikládají funkcionality, které doposud patřily do domény jiných nástrojů. Jednou z těchto funkcionalit je flexibilní workflow.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.