Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Provoz a rozvoj IT).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Vedení různých firemních agend s dokumenty

Při organizaci práce ve firmě vzniká mnoho agend, které potřebujete podchytit. Přehledy zaměstnanců, seznamy zakázek, reference, katalog produktů, přehled aut, přehled certifikátů apod. Často jsou agendy doprovázeny dalšími dokumenty.
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Vedení různých firemních agend s dokumenty. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Provoz a rozvoj IT.

Jak řešit

Aktivity k vyřešení Vedení různých firemních agend s dokumenty
1 Zavedení dokumentačního systému s workflow
2 Firemní agenda - software pro libovolnou evidenci

Jak řešily jiné firmy

 Vedení různých firemních agend s dokumenty řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Zavedení dokumentačního systému s workflow

Implementace Document Management System (DMS) umožní sjednotit úložiště pro dokumenty. Workflow funkcionalita zajistí oběh těchto dokumentů po firmě a určitou míru řízení procesů, které kopírují cestu daného dokumentu.

2 Firemní agenda - software pro libovolnou evidenci

Software, který vám umožní vést běžné firemní agendy. Snadno přidáte další evidenci. Tvoříte libovolné přehledy a sestavy na základě vložených údajů.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.