Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

Kofax Express

All-in-one aplikace pro jednoduchou digitalizaci firemních dokumentů v českém jazyce.

Produktové oblasti

  • Digitalizace dokumentů

Popis Kofax Express

Řešení si poradí s různorodou strukturou portfólia společností, ať už se jedná o účetní doklady, formuláře, žádosti, registrace, knihy, e-maily nebo i jiný zdroj informací. Přizpůsobí se od těch nejmenších poboček a společností se zpracováním několika desítek dokumentů denně až po ty nejrozsáhlejší firmy a jejich mateřské centrály pro digitalizaci a základní indexaci agendy obsahující miliony stran dokumentů.

Řešení se implementuje s primárním cílem digitalizace papírových dokumentů s urychlením posunu dokumetu do dalšího procesu zpracování a s možností okamžitého zpětného dohledání v digitálním archivu.

Autor produktu Kofax Express

Kofax Inc

Společnost Kofax se sídlem Irvine v Kalifornii je vedoucím dodavatelem řešení Document and Data Capture a Inteligent Capture & Exchange řešení. Více než 20 let společnost Kofax poskytuje řešení, která automatizují obchodní procesy.  Výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Kofax své řešení prodává skrze síť certifikovaných partnerů ve více než 60 zemích po celém světě.

Dodavatelé produktu

INFOMATIC s.r.o.

Naroubujeme inovaci a efektivitu do vašich firemních procesů společně se zjednodušením každodenní práce. Udržíte krok s očekáváním svých zákazníků a...

Karta dodavatele    Rating 100%.

AMCOBEX Information Technologies s.r.o.

Cílem AMCOBEX-u je poskytnout svým zákazníkům zajímavá řešení na platformě IBM, ale i alternativy ostatních předních světových výrobců, jako je HP, Dell nebo Fujitsu.

Karta dodavatele    Rating 100%.

RICOH Czech Republic s.r.o.

Portfolio společností RICOH Czech Republic zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. ...

Karta dodavatele    Rating 100%.


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu Kofax Express nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.