Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

Docspoint

Ať už jste účetní kancelář, účetní oddělení firmy nebo společnost využívající služby externího účetního, řešení Docspoint vám pomůže zlepšit účetní workflow, ušetřit cenný čas a díky tomu uspořit nemalé finance.

Produktové oblasti

  • Oběh faktur   56%
  • Dokumentační systémy (DMS)   24%
  • Archivace dokumentů (RM)

Popis Docspoint

Softwarové řešení Docspoint představuje základ automatizačních snah v účetnictví. Přináší možnosti, jak činnosti, které byly dříve spojeny s mnoha různými kroky, jako tisknutí dokladů, jejich ruční přepis do účetního programu, ruční archivace apod., buď zcela nahradit nebo prostřednictvím online prostředí významně zjednodušit.

Automatizace a digitalizace účetních procesů je na samém začátku. O to větší revoluci přinese, až se jejich potenciál plně rozvine a využije. Kroky, které jsou dnes pro účetní spíše přítěží a znamenají nudnou a rutinní práci, budou potlačeny, respektive nahrazeny technologií. Zbyde tak více času na práci odbornou, poradenskou, analytickou – zkrátka na takové činnosti, jež účetnímu oboru a klientům účetních firem přináší maximální přidanou hodnotu.

Docspoint přináší významné usnadnění předávání účetních dokladů mezi firmami a účetními kancelářemi či mezi zaměstnanci a účetním oddělením firem. Usnadňuje také vytěžování dokladů a jejich následnou archivaci v souladu s patřičnými normami nejen na úrovni České republiky, ale i Evropské unie.

Vlastnosti Docspoint

Oběh faktur
Typ systému
Fakturace 
Součást systému
Firemní agendy
Faktury přijaté 
Faktury vydané 
Dokumentační systémy (DMS)
Typ systému
Dokumenty 
Nadstavba pro dokumenty
Funkce pro dokumenty
Přehled čtenářů 
Vyhledávání metavlastností 
Související dokumenty 
Archivace dokumentů 
Archivace dokumentů (RM)
Typ systému
Archivace 
Důvěryhodný archiv
Úplný přehled vlastností

Autor produktu Docspoint

Giri s.r.o.
Vyvíjíme aplikace, které mění způsob práce s firemními dokumenty. Specializujeme se na vývoj aplikací a doplňků pro ekonomický systém Pohoda, které mění způsoby, jakými se ve firmách zachází s dokumenty. Zvyšujeme efektivitu toku dokumentů, díky čemuž roste produktivita práce všech zainteresovaných pracovníků.

Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu Docspoint nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.