ČLÁNKY
Novinky

Oblast

Novinky

Nová verze aplikace pro rok 2019

S novým rokem přinášíme vylepšenou verzi Digitální cesty. Zaměřili jsme se na ovládání, oborové zkušenosti dodavatelů (dle odvětví) a komfortnější vkládání informací na portál. V článku si přečtete, co vám změny přinesou si.

Zobraz článek

Spustili jsme Digitálního průvodce

Na Digitální cestě najdete novou funkcionalitu. Průvodce pro řešení problémů a zlepšení digitálně. Říkáme mu Digitální průvodce. Jak vám průvodce pomůže a co snáze najdete?

Zobraz článek

Zákaznické příběhy na Digitální cestě

Píšete případové studie? Dáváte si na web loga zákazníků? A chtějí po vás zákazníci reference? Proč se omezovat při psaní referenčních případů na prostý fakt, že si někdo koupil IT produkt či službu? „Vyzdobíte“ si jen stránky dalším logem? Komu tato informace pomůže?

Zobraz článek

Neodsouhlasené produkty dodavateli a další změny

Aktualizace přináší informace o potvrzenosti vlastností produktů a řešení (s dopadem na hodnocení produktů), nové fulltextové vyhledávání, zpřehlednění navigace a reference.

Zobraz článek

Návrhy a potenciál pro zlepšení procesů

Na Digitální Cestě přibyla část "Problémy". Pro jednotlivé profese máme přehled typických problémů, které ve firmě řeší. Včetně možností obvyklých řešení.

Zobraz článek

Zaměřujeme se na potřeby útvarů

Spouštíme významnější aktualizaci Digitální Cesty. Jelikož jedním z hlavních záměrů bylo přiblížit business potřeby firem k IT technologii, rozšiřujeme sekci Potřeby.

Zobraz článek

Nový výpočet ratingu

Vylepšená verze aplikace zavádí změny ve vztahu k dodavatelům. K dispozici dnes mají administrátorské rozhraní a interaktivní návod jak zlepšit rating svého řešení.

Zobraz článek

Vlastnost Typ systému vám „vytáhne“ vhodné firemní systémy

Rychlý přehled firemních systémů? Pak vám oblast dá přehled všech systémů, ale již neřekne, jak pokročilé je řešení. Proto jsme přidali novou vlastnost, která by měla systémy rovnou roztřídit.

Zobraz článek

Porovnání řešení

Až 5 vybraných řešení si dnes komfortně porovnáte na Digitální cestě. Přehledně vedle sebe zobrazíte vlastnosti nebo náhledy na hlavní funkce aplikace (printscreeny).

Zobraz článek

Fulltextové vyhledávání

Novou funkcionalitou aplikace je fulltextové vyhledávání dostupné přímo z horního panelu. Pokud pracujete na počítači, můžete využít klávesové zkratky Ctrl + Shift + F.

Zobraz článek
Nalezeno: 10 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.