Produkty a služby v oblasti

Digitalizace dokumentů

Digitalizace dokumentů je převod papírových dokumentů do elektronické podoby (nejčastěji skenováním), vytěžení dokumentů nebo převedení do podoby s možností fulltextového vyhledávání a následným uložením.

ICT produkty a služby

Důvěryhodný archiv

Dlouhodobá archivace elektronických dokumentů, vyhovuje legislativním nárokům na uložení elektronických dokumentů, používá moderní bezpečnostní mechanizmy pro ověření důvěryhodnosti dokumentu a vše je doloženo certifikovanými časovými razítky.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

CLEVERDOC

Správa a oběh elektronických firemních dokumentů

aRecogning

Tento modul je postaven na OCR/ICR/OMR/BC engine FineReader a FormReader v. 8 a nástrojích automatické validace. Modul lze nasadit centralizovaně nebo decentralizovaně podle vhodnosti a potřeby zákazníka.

ELOenterprise 10

Řízení toku informací, digitální procesy, spolupráce, sdílení znalostí včetně mobilního řešení a portálů.

ABBYY Recognition Server

Řešení pro automatizaci procesů OCR a konverzi dokumentů

OptimiDoc

OptimiDoc je serverová aplikace, která vám pomůže zefektivnit práci s firemními dokumenty. Zjednoduší a urychlí práci vašim zaměstnancům, ochrání vaše dokumenty a sníží firemní náklady. Nástroje pro zabezpečení, tisk, skenování, kontrolu nákladů a sledování stavu zařízení.

ELO DocXtractor

Robustní systém pro automatické rozpoznání, vytěžení a klasifikaci dokumentů. Po přijetí dokumentu rozezná jeho strukturu a následně jej přiřadí do správného úložiště včetně metadat z dokumentu.

Nalezeno: 33 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.