Produkty a služby v oblasti

Digitalizace dokumentů

Digitalizace dokumentů je převod papírových dokumentů do elektronické podoby (nejčastěji skenováním), vytěžení dokumentů nebo převedení do podoby s možností fulltextového vyhledávání a následným uložením.

ICT produkty a služby

Důvěryhodný archiv

Dlouhodobá archivace elektronických dokumentů, vyhovuje legislativním nárokům na uložení elektronických dokumentů, používá moderní bezpečnostní mechanizmy pro ověření důvěryhodnosti dokumentu a vše je doloženo certifikovanými časovými razítky.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

aCapture

Automatizace procesu zpracování papírových dokumentů. Proces zpracování se díky nasazení tohoto systému mnohonásobně zrychlí, zpřesní a tím ušetří nemalé provozní náklady.

aRecogning

Tento modul je postaven na OCR/ICR/OMR/BC engine FineReader a FormReader v. 8 a nástrojích automatické validace. Modul lze nasadit centralizovaně nebo decentralizovaně podle vhodnosti a potřeby zákazníka.

KnowlageLake

Řešení pro správu obsahu postavené na platformě MS Sharepoint.

M-Files OCR

Digitalizace a rozpoznání obsahu dokumentů (z naskenovaných dokumentů ve formě obrázku), zónové vytěžování dat, rozpoznávání čárových kódů a QR kódů.

ELIS

Řešení, které vytěží data z faktur bez nutnosti definovat šablony. Díky umělé inteligenci.

Vytěžování dat z dokumentů

Převedení dokumentů na strukturovanou databázi dat.

Nalezeno: 33 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.