Produkty a služby v oblasti

Datové schránky

Software pro správu datových schránek. Pravidelné stahování korespondence v datových schránkách. Notifikace zaměstnanců společnosti. Neomezená archivace datových zpráv. Jedno rozhraní pro více schránek. Toto jsou některé výhody oproti standardní aplikaci.

ICT produkty a služby

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

SAFE

Systém pro správu digitálních dokumentů, založený na architektuře klient-server. Plně parametrizovatelná platforma, která umožňuje pružně zajistit řešení odpovídající potřebám a specifikům zákazníka

Multischránka

Klientská aplikace sloužící pro obsluhu webového rozhraní datových schránek České pošty. Aplikace umožní komunikovat s webovým rozhraním datových zpráv zabezpečenou formou a spravovat tak bezpečně úřední korespondenci.

ORION Datová schránka

ORION Datová schránka je řešení pro správu a obsluhu datové schránky, které je poskytováno formou služby (SaaS) a slouží jako nadstavba pro standardní řešení České pošty.

Manažer datových schránek

Z vaší datové schránky vytvoří pohodlný nástroj se všemi funkcemi, na které jste zvyklí z běžného e-mailového účtu. Tato důmyslná správa datových schránek vám zajistí průkaznou archivaci komunikace s orgány veřejné moci.

Správce datové schránky

Komfortní obsluha Vaší datové schránky bez nutnosti instalace speciálního software.

Nalezeno: 6 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.