Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Provoz a rozvoj IT).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Jak získat data z dokumentů

Potřebujete vytahat (vytěžit) data z dokumentů jako jsou faktury, smlouvy, dotazníky? Papírové či elektronické a tím si ušetřit ruční přepisování?
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Jak získat data z dokumentů. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Provoz a rozvoj IT.

Jak řešitAktivity k vyřešení Jak získat data z dokumentů
1 Automatické vytěžování dat z dokumentů
2 Jednorázová digitalizace

Jak řešily jiné firmy

 Jak získat data z dokumentů řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Automatické vytěžování dat z dokumentů

Digitalizace a vytěžování dat umí automaticky zpracovávat dokumenty. Toto vede k výraznému nárůstu produktivity, protože se redukuje ruční přepisování do dalších systémů. Automatika má některá omezení. I přesto výsledky předčí schopnosti člověka.

2 Jednorázová digitalizace

Vzniklo vám velké množství papírových dokumentů z důvodu marketingové akce, dotazníkového šetření nebo jste se rozhodli přestěhovat firmu do nové lokality již bez papírového archivu? Využijete službu jednorázové digitalizace dokumentů.

Popis řešení, omezení a vhodné kombinace

 Detailní popis jak přistoupit k řešení Jak získat data z dokumentů. Čím začít, na co nezapomenout.

Možnosti máte využít sužeb dodavatele na digitalizaci dokumentů s vytěžováním dat, pořídit software pro vytěžování dat nebo zkusit využít robotickou automatizaci.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.